Warning: include(/home/sadeghna/public_html/wp-content/themes/remal/panel/mpanel-functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sadeghna/public_html/wp-content/themes/remal/functions.php on line 36

Warning: include(): Failed opening '/home/sadeghna/public_html/wp-content/themes/remal/panel/mpanel-functions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sadeghna/public_html/wp-content/themes/remal/functions.php on line 36
میثاق تاریخی هوانیروز، پشتیبان صلابت و نشاط انقلاب اسلامی است | صادق نجفی
میثاق تاریخی هوانیروز، پشتیبان صلابت و نشاط انقلاب اسلامی است

میثاق تاریخی هوانیروز، پشتیبان صلابت و نشاط انقلاب اسلامی است

شهردار تبریز در آستانه « ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی» با فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب کشور دیدار کرد.
به گزارش شهریار، دکتر صادق نجفی در این دیدار،  به نقش بارز هوانیروز در دوره انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: همبستگی ماندگار هوانیروز در ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ با امام خمینی(ره) حرکتی بود که رنگ دیگری به صلابت انقلاب اسلامی بخشید.
دکتر نجفی خاطرنشان کرد: میثاق تاریخی هوانیروز، پشتیبان صلابت و نشاط انقلاب اسلامی است، در واقع، پیمان انقلابی ۱۹ بهمن هوانیروز، امید به پیروزی انقلاب اسلامی را بیش از پیش پررنگ کرد.

وی ادامه داد: این پیمان با گذشت سال‌ها، همچنان ادامه داشته و پشتیبان صلابت و نشاط ایران اسلامی است.
دکتر نجفی متذکر شد: حماسه‌ آفرینی‌های هوانیروز و پدافند هوایی شمال غرب کشور، در جریان دفاع مقدس، نقش تعیین‌کننده در اتفاقات آن دوره داشته و تا همیشه تاریخ جاودانه است.
شهردار تبریز در بخش دیگری  از سخنان خود، در خصوص همکاری‌های دو طرف در حوزه‌های عمرانی و خدماتی اعلام آمادگی کرد.
وی تصریح کرد: ارتقای برنامه‌های خدمت‌رسانی در بخش‌های استقرار پدافند و سامان‌دهی مسیرهای این محدوده، ضروری است.

امیر سرتیپ دوم ملک علی اسدی‌فرد نیز در این دیدار با قدردانی از شهردار تبریز، تاکید کرد که پدافند هوایی شمال غرب، مصمم به همکاری و تعامل بیشتر با شهرداری تبریز در موضوعات عمرانی و خدماتی مرتبط با مدیریت شهر است.

در پایان این دیدار، دکتر نجفی با اهدای لوح عمارت شهرداری تبریز، ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی را به فرمانده و مجموعه دلیرمردان پدافند هوایی شمال غرب تبریز تبریک گفت.

امیر سرتیپ دوم ملک علی اسدی‌فرد نیز به پاس اقدامات گسترده شهرداری تبریز، تابلوی نفیسی را به شهردار تبریز اهدا کرد.

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

رفتن به بالا